Ballina / LAJMET / MEDIAT PËR NE / LSHB po vazhdon fuqishëm aktivitetin, sot ishte me radhë Klina – DritarjaOnline

LSHB po vazhdon fuqishëm aktivitetin, sot ishte me radhë Klina – DritarjaOnline

Lëvizja për Shqipërinë e Bashkuar po vazhdon fuqishëm me aktivitetet e saj në të gjitha trojet etnike shqiptare, në rritjen e numrit të anëtarësisë, e veçanërisht në lidhjen shpirtërore të qytetarëve me platformën e saj për një Shqipëri të Bashkuar.
Aktivistët e Lëvizjes për Shqipërinë e Bashkuar, sot kanë marshuar në qytetin e Klinës. Kryetari Veliu është ndier i entuziazmuar me pritjen që i është bërë LSHB-së nga ana e qytetarëve të Klinës së Mujë Krasniqit.

Klinasit në numër të madh i janë bashkëngjitur kësaj platforme. Këtë e dëshmon edhe dita e sotme, ku qytetarët kanë ardhur pareshtur në pikën e vendosur të kësaj lëvizjeje dhe janë anëtarësuar./DritarjaOnline

About Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar

Check Also

Kastriot Berishaj reagon ndaj kërcënimeve të presidentit grek ndaj Shqipërisë

Pas Ministrit të Jashtëm, Nikos Kotzias këtë radhë është Presidenti i Greqisë, Prokopis Pavlopoulos, i …

Për anëtarësim në Lëvizjen për Shqipëri të Bashkuar vizitoni faqen zyrtare të LSHB-së; Formularin për Anëtarësim www.levizjalshb.com/anetaresohu Ndërsa, për kontakt direkt në Republikën e Shqipërisë ‭+355 67 647 0409‬ (Viber & Whatsapp) Kurse, numri kontaktues për Republikën e Kosovës vetëm për thirrje direkte është ‭+38345925245‬